KUR'AN-I KERİM DAĞITIMI

Müslümanlar olarak yüce kitabımız Kur'an-ı Kerim'in tüm islam coğrafyasında okunması ve onunla gönüllerin feyzlenmesi için organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Her bir Müslüman kardeşimizin Kur'an'a ulaşması için en ücra köşelerde ücretsiz Kur'an-ı Kerim dağıtımları gerçekleştiriyoruz.Hafızlık eğitimi yapan kurs ve medreselerde talebelerin hafızlıklarını daha rahat yapabilmeleri için Kur'an'ı Kerimler hediye ediyoruz.

Ülkemizde çok rahat ulaşılabilen Kur'an-ı Kerim'e,  fakir müslümanların bulunduğu Afrika kıtasında Kur'an'ı Kerim'e ulaşmaları çok zor olmaktatır. Gerek bundan dolayı, gerekse de yazarak öğrenmek, ezberlemek amaçlı bölgedeki hafızlık öğrencileri, Kur'an-ı Kerimi luh adı verilen tahta levhaların üzerine yazarak ezberlemeye çalışıyorlar. Ancak bu tahtalar üzerinde yazmış oldukları ayetler silindikten sonra, ezberlerini pekiştirmek için Kur'an-ı Kerim'e ihtiyaç duyuyorlar.

Sizler de hafızlık yapan binlerce öğrenciye ve Kur'an-ı Kerim ihtiyacı olan kardeşlerimize bağışlarınız ile Kur'an hediye ederek onların sevinçlerine ve hayrına ortak olabilirsiniz.